KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14424363
nr 1442 4363
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. "SS Ceres", fartygsporträtt. Blandteknik, bildmått: 37x54, yttermått inklusive ram: 59x76 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:29:58
17/1 18:29:12
17/1 18:30:44